Filtreeri postitusi

Süda on tänu täis!

Me oleme rabatud! Vahendades esinduspoes soovijateni erinevaid tooteid Raplamaalt, oleme alati lootnud ja uskunud, et need mingil moel uut omanikku aitavad, rõõmustavad, rabavad. Aga pärast möödunud pühi oleme rabatud hoopis meie!

Loe lisaks

Rabav Raplamaa Pood kui kingituste PARADIIS!

Kätte ongi jõudnud aasta oodatuim kuu: detsember. Ah et, kes seda nii väga ootas? Küsida võime näiteks lastelt – nad on kahe käega nõus ja nii mõnigi kinnitab, et kiri jõuluvanale sai valmis tehtud juba enne kooliaasta algust. Ja isegi, kui täiskasvanute nägudelt nii suurt elevust välja ei loe, siis jõulutuled kodude akendel ja katuste servades annavad märku, et maagilist jõuluaega ootavad nemadki!


Loe lisaks

Raplamaa hoiab ühte ja igaühte

Armas lugeja, meil on väga hea meel tuua Sinuni rabavaid uudised. MTÜ Rabav Raplamaa on Raplamaa tootjaid ja teenusepakkujaid liitev ühendus. Meie ühingu liikmeteks on väärtuslikud inimesed ja austatud kogukonna liikmed, kes hoiavad ja kannavad jätkusuutliku tootmise ja tarbimise põhimõtteid.

Loe lisaks

Kuidas läheb ja mis on tulemas?

1.juunil avasime Rabav Raplamaa Toode esinduspoe uuel aadressil Raplas: Tallinna mnt 29. Uues kohas ja uue nimega on seni läinud igati hästi ning hea meelega jagame Teiega eesootavaid mõtteid, plaane, sündmusi!

Loe lisaks

Arhiiv